Najnovšie recenzie zo sekcie Prekladače

Vasco Mini 2

Overený zákazník vasco-electronics.sk Overený zákazník

Pridané: 3. marca 2021

Zakúpený v vasco-electronics.sk

s prekladacom som velmi spokojna, ma lahke ovladanie, jednoducho sa s nim pracuje a splnil ocakavania, ktore som mala, dakujem za kvalitny produkt

Overený zákazník PROFIO Vokoun

Pridané: 1. marca 2021

Zakúpený v PROFIO

Langie je nejlepší investice jakou můžete udělat. Pracuji jako Au-Pair v Rakousku a tento přístroj mi neskutečně pomohl. Moji klienti jsou z něj hotový a pro mě je obrovský a nezaměnitelný pomocník.

Pridané: 23. februára 2021

Zakúpený v PROFIO

• Kvalita hovorených prekladov.

Sice vyssia investicia ale rozhodne sa oplati zainvestovat pretoze to skutocne funguje

Carneo VT3

Carneo VT3

Milosz Jac Milosz Jac

Pridané: 22. februára 2021

• funkcie
  • preklady okamžite a do mnohých jazykov

Veľké pozitivne prekvapenie, už som to niekoľkokrát použil a vždy to fungovalo, ako v telefóne, tak v slúchadle. Navyše sa to dá použiť aj ako handsfree slúchadlo cez bluetooth.
Hovorím a hneď sa mi to zobrazí v mobile, pozná to naozaj veľa jazykov. V niečom je to lepšie ako počítačový google translátor.
Navyše to hneď plynule prekladá potom späť pre niekoho ďalšieho.
Za tie peniaze nemožno čakať úplné zázraky, ale ja to využívam skoro obdeň, pretože pracujem s kolegami z troch krajín. Super vec, veľké prekvapenie.

Pridané: 19. februára 2021

• Kvalitný preklad - preložil aj technické výrazy
  • Nenáročná obsluha
  • Slovenské menu

Používam ho pri práci v zahraničí a som maximálne spokojný

Pridané: 19. februára 2021

Pridané: 26. januára 2021

• Vhodné pre dlhších rozhovoroch
  • ergonomický tvar slúchatiek
  • kvalita prekladu
  • púzdro s nabíjacou dock stanicou

Ak potrebujete sa s niekým dohovoriť mimo pár viet tak určite najvhodnejšia alternatíva spomedzi všetkých prekladačov na trhu. Len si založíte slúchadlá (ktoré inak veľmi dobre sedia v ušiach) priložíte prst a hovoríte. Budete mať pocit ako keby ste mali zo sebou súkromného tlmočníka, takže Vám táto vecička dokáže ušetriť kopu financií. Stačí Vám do mobilu stiahnuť app, nastaviť želané jazyky pre preklad a hovoríte. Jednoduché a veľmi účinné.

Overený zákazník PROFIO jana

Pridané: 26. januára 2021

• nápad
  • Mal byť na trhu o 1 rok skôr nie teraz ked je korona všade

Stojí to dosť peňazí, bežný človek si to ťažko môže dovoliť, ale na druhej strane vráti sa Vám to 10-násobne. Perfektné zariadenie na bezproblémový preklad viac ako 50 jazykov, aj keď mne by stačila len angličtina a nemčina. Chodím pracovať do zahraničia a nie som dobre jazykovo vybavená a toto mi pomohlo neuveriteľne. Strašne veľa ľudí si pýta kontakt, kde som to kúpila. Prekladá dobre, aj odborné výrazy čoho som sa bála. Využijú to aj moji synovia na dovolenke v zahraničí. Hlavne, aby sa už dalo normálne cestovať.

Overený zákazník PROFIO tomáš

Pridané: 21. decembra 2020

• rozmery a váha
  • super preklad
  • dotykové ovládanie

Overený zákazník PROFIO tomáš

Pridané: 21. decembra 2020

Zakúpený v PROFIO

• rýchly a presný preklad
  • silné reproduktory
  • výdrž batérie
  • módy pre učenie jazyka

Pridané: 29. októbra 2019

Zakúpený v Cool-mania.eu

Veľmi komfortné použitie naozaj som bol ohromený technológiou prekladu. Na trhu som síce videl aj veľmi lacné prekladače v slúchadle, ale tie mali k dispozícii len jedno slúchadlo, čo defakto znemožňovalo plynulú komunikáciu dvoch osôb, keďže by si museli vymienať jedno slúchadlo a takisto aj preklad bol veľmi nekvalitný. Tu to naozaj funguje presne tak ako som si predstavoval.

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 16. júna 2019

• rýchlosť prekladu
  • kvalita prekladu
  • nenáročná oblusha
  • Možnosť použiť na celom svete s LANGIE SIM
  • slabá propagácia

Môj prvotná myšlienka bola že je to obdobné s google prekladačom, ale na moje počudovanie, vôbec nie. Hlasové výstupy sú na oveľa lepšej úrovni ako má google. Preto jednoznačne dobrá kúpa.

Solo Attorneyatlaw Domi Solo Attorneyatlaw Domi

Pridané: 21. apríla 2019

• Hlavne - naozaj to funguje
  • Podpora aj slovenciny
  • Rychle a maximalne jednoduche
  • Pekny dizajn sluchadiel
  • Vydrz baterie
  • Keby tato technologia prisla o par rokov skorej

Vanesa Bruchanikova Vanesa Bruchanikova

Pridané: 9. apríla 2019

• Extremne rychla odozva
  • Velmi kvalitne sluchadla
  • Slovenske menu
  • Preklady

Vynikajuci produkt s velmi kvalitnou urovnou prekladov. Podporuje aj slovecinu. Sluchadla posobia luxusne a elegantne.

Richard Dubovsky Richard Dubovsky

Pridané: 10. februára 2019

Ak si niekto moze mysliet ze rovnaku sluzbu mu spravi app v mobile tak je na velkom omyle. Porovnaval som preklady s app itranslator a LANGIE ma ovela presnejsie preklady a rychlost odozvy.. Takze kto neveri nech sam skusi..

Pridané: 24. augusta 2018

• Bezproblémová komunikácia v zahraničí
  • Množstvo jazykov
  • Rýchly preklad
  • Zachytí hlas aj v hlučnejšom prostredí

Skvelá vecička na ktorú nedám po tomto lete dopustiť a beriem ju už vždy sebou do zahraničia. Využil som ju na maximum počas dovolenky v Taliansku a taktiež aj pri kúpe auta v Nemecku. Ľudia nechápali ako to skvele funguje. Ocenili, že sme nemuseli komunikovať rukami/nohami :)

Pridané: 2. augusta 2018

• Prenosný prekladač
  • Široký výber jazykov
  • Jednoduchá komunikácia v zahraničí

Jedná sa naozaj o vynikajúci prekladač. Reaguje rýchlo a prekladá priam okamžite, do istej miery funguje aj pri offline režime. Využíval som ho počas dovolenky a nikdy ma nesklamal, pár krát mi naozaj pomohol :)

Anonym Anonym

Pridané: 31. júla 2018

• Pouzitelnost
  • Rychlost prekladu
  • 95% presnost prekladu
  • Vyssia cena

Zobral som tento produkt na dovolenku do Turecka a fungoval nad moje ocakavania.. Dohovoril som sa to co som potreboval takze mi ulahcil xy veci..

Zobrazujem 121 - 138 zo 138 recenzií 1...3 4 5 6 [ 7 ]