LANGIE LT-52

TOP 8 v kategórii Prekladače

LANGIE LT-52

Elektronický hlasový prekladač LANGIE online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ) pre najlepší obojsmerný preklad viet na SVETE s priamym nahraným zvukovým prekladom hlasu...
309 €

• Bezproblémová komunikácia v zahraničí
    • Množstvo jazykov
    • Rýchly preklad
    • Zachytí hlas aj v hlučnejšom prostredí

Skvelá vecička na ktorú nedám po tomto lete dopustiť a beriem ju už vždy sebou do zahraničia. Využil som ju na maximum počas dovolenky v Taliansku a taktiež aj pri kúpe auta v Nemecku. Ľudia nechápali ako to skvele funguje. Ocenili, že sme nemuseli komunikovať rukami/nohami :)

• Prenosný prekladač
    • Široký výber jazykov
    • Jednoduchá komunikácia v zahraničí

Jedná sa naozaj o vynikajúci prekladač. Reaguje rýchlo a prekladá priam okamžite, do istej miery funguje aj pri offline režime. Využíval som ho počas dovolenky a nikdy ma nesklamal, pár krát mi naozaj pomohol :)

Výška
148 mm
125 g

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Opravdu šikovný překladač, který jde vložit kdekoliv a nepřekáží.
    • Překlad je velmi přesný a umí rozeznat i akcent
    • Vždy ho používám na wifi - přístupový bod z mého telefonu.

S koupí jsem velmi spokojená, překládá dobře a hodně krát mi pomohl se dorozumět. Doporučuji.

• , prevzaté z Heureka.cz

Perfektní překladač, který se Vám určitě vyplatí použít a domluvit se všude ve světě

Ak si niekto moze mysliet ze rovnaku sluzbu mu spravi app v mobile tak je na velkom omyle. Porovnaval som preklady s app itranslator a LANGIE ma ovela presnejsie preklady a rychlost odozvy.. Takze kto neveri nech sam skusi..

• Můžete si myslet, že stejnou službu vám poskytne i aplikace v mobilu, ale to je velký omyl. Langie má v sobě revoluční a...

Zobraziť celú recenziu na www.mobilmania.cz

• Langie je produkt, aký by si mal zaobstarať každý, ktorý rád cestuje, no jazyky nie sú jeho silnou stránkou - je vždy pr...

Zobraziť celú recenziu na techbox.dennikn.sk

• Bezproblémová komunikácia v zahraničí
      • Množstvo jazykov
      • Rýchly preklad
      • Zachytí hlas aj v hlučnejšom prostredí

• Redakcia PC REVUE si zobrala na test do ulíc tento vreckový prekladač LANGIE. Ako to dopadlo si môžete pozrieť v nasledujúcom videu.

• Prenosný prekladač
      • Široký výber jazykov
      • Jednoduchá komunikácia v zahraničí

• Pozrite si, ako jednoducho sa dá dohovoriť v cudzom svete pomocou LANGIE prekladača. Ondrej Macko z Touchit.sk recenzoval túto novinku.

Zobraziť video recenziu

• Video Recenzia (Cool-mania.eu) - LANGIE prekladač a jeho použitie v praxi. Jedná sa o veľmi šikovný elektronický prekladač do vrecka pri cestách po svete. Určite ODPORÚČAME!